Luňáček

Rodinné centrum

Cvičení s Honzou (PRO DOSPĚLÉ)

Úterý 18:00 - 19:00

„Naučím vás hýbat se zábavně, zdravě a smysluplně.“ Těší na Vás Honza Valášek.

Nákup jednotlivých vstupenek v IC Červený Kostelec nebo online u jednotlivých termínů.
Kapacita kurzů je omezena. Pokud vlastníte permanentku a chcete se účastnit kurzu v určitý termín, prosím využijte rezervaci. V nákupním košíku klikněte na tlačítko s textem Váš výběr a zvolte místo Nákup online pouze Rezervovat. Díky rezervaci máte jistotu, že se nepřekročíme kapacitu a můžete se zúčastnit kurzu ve vybraný termín.

082_HZ6_0175_HonzaValasek_vol1.jpg

Instruktor: Honza Valášek

Sportu a cvičení se věnuji již více jak 15 let. Beru sport jako nezbytnou součást svého života. Pracuji jako trenér individuálních fitness tréninků a vedu skupinové lekce. Mám rád praktické a funkční cvičení, díky kterému se lidé cítí pevnější, silnější, více v kondici, zkrátka dobře. Mé „skupinovky“ jsou zaměřené na sestavu aerobních cviků s prvky posilování ve vyšší intenzitě, anebo naopak ve velmi pomalém, avšak vytrvalém tempu. Vždy volím osobní přístup a přizpůsobuji náročnost svým klientům.

Na práci osobního trenéra mám nejraději pestrost. Baví mě vytvářet různé kombinace a vnášet do trénování zábavu, společně s hudbou a dobrou náladou. Věřím, že hýbat se může opravdu každý, jen jde o to najít si to, co každému nejvíce vyhovuje.

www.janvalasek.cz

Aktuality

Archív