Luňáček

Rodinné centrum

Duháček

Pondělí 10:00 – 11:00 (od 18měsíců do neomezeně let - jinak dle dohody)
Pro děti je vždy připraveno pár stanovišť na dané téma, kde si vyzkouší různé materiály a podle své fantazie si s ním hrají (každá hodina je jiná).
Děti rozvíjí svoji představivost, kreativitu, soustředěnost, samostatnost, pozornost, rozvíjí jemnou, hrubou motoriku, zdokonalují se v řešení problémů a v kooperaci s dalšími dětmi, vnímání barev, tvarů apod. Věříme, že budete mile překvapeni, co vaše dítě vymyslí, protože vlastní fantazii se u nás meze nekladou. Vítejte ve světě plném barev vytvořeném s láskou pro vaše děti. Na setkání se těší kolektiv lektorů Luňáčku T. Faltová, V. Rutkay a M. Chaloupková.

Vstupné na jednotlivou lekci: 120 Kč
Při nákupu permanentky v hodnotě 1100Kc (lekce 110 Kč / hod + 1 x káva/čaj zdarma)
Chcete mít jisté místo v této skupince? Kontaktujte nás na info@lunacek-rc.cz.

Nákup permanentek v IC Červený Kostelec. Nákup jednotlivých vstupenek v IC Červený Kostelec nebo online u jednotlivých termínů.
Kapacita kurzů je omezena. Pokud vlastníte permanentku a chcete se účastnit kurzu v určitý termín, prosím využijte rezervaci. V nákupním košíku klikněte na tlačítko s textem Váš výběr a zvolte místo Nákup online pouze Rezervovat. Díky rezervaci máte jistotu, že se nepřekročíme kapacitu a můžete se zúčastnit kurzu ve vybraný termín.

Aktuality