Luňáček

Rodinné centrum

Myšičky (3-12měsiců - nechodící)

Úterý 9.30 - 10.00

Společně s lektorkou se naučíte řadu vhodných aktivit a cviků, které Vašemu dítěti pomohou rozvíjet jeho pohybové dovednosti, svalovou souhru, vnímání vlastního těla, koordinaci pohybů a orientaci v prostoru. Písničky a básničky, která každé cvičení doprovází, rozvíjí smysl pro rytmus a stimuluje ty části mozku, které se později zapojují při čtení a počítání. Těší se na Vás Ing. Kateřina Hrochová.

WhatsApp Image 2024-02-16 at 13.37.59.jpeg

Instruktor: Ing.Kateřina Hrochová

Jako malá holčička jsem se věnovala aktobatickému rokenrolu a láska k tanci mě provází i teď v „dospěláckém“ světě. Po úspěšném složení maturitní zkoušky na gymnázium jsem pokračovala studiem v technické oblasti. Nejdříve jse studovala v Liberci na Technické Univerzitě, obor Technologie a výroba textilií, následně na ČVUT v Praze, obor Management a technologie dopravy. Během mého prvního zaměstnání jako technoložka  pro výrobu autoopěrek jsem pokračovala ve studiu ve speciálně-pedagogické oblasti a stala se ze mě učitelka pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami. V současné době jsem na mateřské dovolené. 
K vedení tanečních hodin pro děti mě přivedla Maruška Chaloupková a už několik let spolu tancujeme...Tanec a cvičení je můj velký koníček a moc ráda se o své nadšení podělím v dalších hodinách cvičení pro miminka.

Aktuality

Archív