Luňáček

Rodinné centrum

Včeličky (1 - 4 roky)

Čtvrtek 9:45 – 10:45

Kroužek je určen pro děti věku od 1 do 4 let (s rodiči), které mají rády říkanky, písničky, hry a dovednosti, které se opakováním upevňují. Na setkání se těší lektorka Bc. Marie Chaloupková.

Vstupné na jednotlivou lekci: 90 Kč
Při nákupu permanentky v hodnotě 750 Kč (lekce 75Kč / hod) + 1 x káva/čaj zdarma
Chcete mít jisté místo v této skupince, kontaktujte nás na info@lunacek-rc.cz.

Nákup permanentek v IC Červený Kostelec. Nákup jednotlivých vstupenek v IC Červený Kostelec nebo online u jednotlivých termínů.
Kapacita kurzů je omezena. Pokud vlastníte permanentku a chcete se účastnit kurzu v určitý termín, prosím využijte rezervaci. V nákupním košíku klikněte na tlačítko s textem Váš výběr a zvolte místo Nákup online pouze Rezervovat. Díky rezervaci máte jistotu, že se nepřekročíme kapacitu a můžete se zúčastnit kurzu ve vybraný termín.

IMG-20220130-WA0001.jpg

Instruktor: Bc. Marie Chaloupková

,,Každý je originál, krásný originál." ...a tak se snažím ke každému přistupovat. 
Tanci se věnuji od pěti let - latinsko-americké a standartní tance, scénický tanec, jazz, Zumba, PortDeBras, Fitness trenér, Salsation, Cvičení a hraní s dětmi, fitMAMI baby, Cvičení pro těhotné, Cvičení po porodu,
Body&Mind, Zdravá záda... ráda se vzdělávám.
Studovala jsem na fakultě Chemicko-technologické v Pardubicích obor Klinická biochemie, ale cestu k tanci jsem si stejně vždy našla. 
Už 9let vedu Taneční kroužek pro děti od předškolního věku až do 15ti let a po večerech se věnuji dospělým. Bez tance a cvičení už zkrátka nemůžu být, a tak se snažím se vší láskou a nejlepším přesvědčením toto posílat dál "Vám všem".

Aktuality

Archív